Werkgever zijn met je budget: webinar 22 oktober

25/09/2025

Op 22 oktober (19:00) organiseren we, nu in samenwerking met Securex, een webinar over werkgeverschap. Wat betekent het voor jou als budgethouder om werkgever te zijn, en wat komt hierbij kijken?

Dit webinar heeft inmiddels plaatsgevonden, wil je graag de opname terugkijken kan dat via info@zoomvzw.be.

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Hoe start ik met mijn PVB? Webinar 4 maart

Zoom organiseert op 4 maart, om 19:00, een webinar over het opstarten en het gebruiken van een persoonsvolgend budget (PVB)

Je kunt de maaltijdcheques verhogen in 2026

De maximale waarde van een maaltijdcheque is gestegen van €8 naar €10 per gewerkte dag. Wat betekent dit voor jou?

Welkom Ulrieke! Team Zoom blijft groeien!

Sinds december is ons team nog verder versterkt in Vlaams-Brabant, welkom Ulrieke in team Zoom! Ze stelt zich graag aan jullie voor.

Zien we jou ook op de Kangoeroebeurs? 6-7 maart in Gent!

Op 6 & 7 maart 2026 ben je welkom in Flanders Expo Gent op dé zorgbeurs voor baby’s, kinderen en jongeren met een beperking en hun netwerk. Ook wij zijn er bij!