Voor 2021: een stevige handdruk, een warme knuffel, een dikke zoen... zodra het mag. Maar warme, betrokken en deskundige bijstand vanaf dag 1 in elk geval!

Onze allerbeste wensen voor een fijne en veilig 2021! We hopen jou ook komend jaar te kunnen bijstaan bij alle vragen voor jouw persoonsvolgend budget.

 Infolijn: 0468/406 606 of info@zoomvzw.be

 

Provinciale contacten

Antwerpen + Brussel/Vilvoorde:

Eef Bellon   -   0468/408 401
eef.bellon@zoomvzw.be

 

Limburg en Vlaams Brabant:

Larissa Bervoets   -  0468/408 402
larissa.bervoets@zoomvzw.be

 

Oost-Vlaanderen:

Tinne Poels   -  0468/408 403
tinne.poels@zoomvzw.be

 

West-Vlaanderen:

Martine Derycke (regio Brugge) - 0468/408 406  

martine.derycke@zoomvzw.be

 

Nathalie Ghesquiere (regio Kortrijk)  - 0490/649 959

nathalie.ghesquiere@zoomvzw.be

 

Administratie:

Kendy Deckers - 0492/227 881

info@zoomvzw.be

 

Coordinatie:

Bert Goossens -

bert.goossens@zoomvzw.be

 

Volgend bericht

Vorig bericht

Recente berichten

Hernieuwing lidmaatschap ZOOM 2021

Alle leden van onze bijstandsorganisatie kregen voor Kerstmis een brief in de bus met de vraag om ook in 2021 lid te blijven.

AANVRAAG PAB? Dien voor 25 januari 2021 zeker de checklist prioriteit in!

Had je al een aanvraag gedaan voor een PAB (Persoonlijk Assistentie Budget Minderjarigen) maar nog geen prioriteit? Zorg dan voor 25 januari dat de checklist ingediend is!

Vanaf 1 januari 2021 verwijnt onbelast bijklussen!

Onbelast bijklussen kan niet meer in 2021. Bijklussen via een plaform in de deeleconomie kan nog wel.